Wedstrijden WK 2018

Donderdag 14 juni
17.00 uur: Rusland - Saoedi-Arabië (Moskou, Olympisch Stadion) | Groep A

Vrijdag 15 juni
14.00 uur: Egypte - Uruguay (Jekaterinenburg) | Groep A
17.00 uur: Marokko - Iran (Sint-Petersburg) | Groep B
20.00 uur: Portugal - Spanje (Sotsji) | Groep B

Zaterdag 16 juni
12.00 uur: Frankrijk - Australië (Kazan) | Groep C
15.00 uur: Argentinië - IJsland (Moskou, Otkrytieje Arena) | Groep D
18.00 uur: Peru - Denemarken (Saransk) | Groep C
21.00 uur: Kroatië - Nigeria (Kaliningrad) | Groep D

Zondag 17 juni
14.00 uur: Costa Rica - Servië (Samara) | Groep E
17.00 uur: Duitsland - Mexico (Moskou, Olympisch Stadion) | Groep F
20.00 uur: Brazilië - Zwitserland (Rostov aan de Don) | Groep E

Maandag 18 juni
14.00 uur: Zweden - Zuid-Korea (Nizjni Novgorod) | Groep F
17.00 uur: België - Panama (Sotsji) | Groep G
20.00 uur: Tunesië - Engeland (Wolgograd) | Groep G

Dinsdag 19 juni
14.00 uur: Polen - Senegal (Moskou | Otkrytieje Arena) | Groep H
17.00 uur: Colombia - Japan (Saransk) | Groep H
20.00 uur: Rusland - Egypte (Sint-Petersburg) | Groep A

Woensdag 20 juni
14.00 uur: Portugal - Marokko (Moskou | Olympisch Stadion) | Groep B
17.00 uur: Uruguay - Saoedi-Arabië (Rostov aan de Don) | Groep A
20.00 uur: Iran - Spanje (Kazan) | Groep B

Donderdag 21 juni
14.00 uur: Frankrijk - Peru (Jekaterinenburg) | Groep C
17.00 uur: Denemarken - Australië (Samara) | Groep C
20.00 uur: Argentinië - Kroatië (Nizjni Novgorod) | Groep D

Vrijdag 22 juni
14.00 uur: Brazilië - Costa Rica (Sint-Petersburg) | Groep E
17.00 uur: Nigeria - IJsland (Wolgograd) | Groep D
20.00 uur: Servië - Zwitserland (Kaliningrad) | Groep E

Zaterdag 23 juni
14.00 uur: België - Tunesië (Moskou | Otkrytieje Arena) | Groep G
17.00 uur: Duitsland - Zweden (Sotsji) | Groep F
20.00 uur: Zuid-Korea - Mexico (Rostov aan de Don) | Groep F

Zondag 24 juni
14.00 uur: Engeland - Panama (Nizjni Novgorod) | Groep G
17.00 uur: Japan - Senegal (Jekaterinenburg) | Groep H
20.00 uur: Polen - Colombia (Kazan) | Groep H

Maandag 25 juni
16.00 uur: Uruguay - Rusland (Samara) | Groep A
16.00 uur: Saoedi-Arabië - Egypte (Wolgograd) | Groep A
20.00 uur: Iran - Portugal (Saransk) | Groep B
20.00 uur: Spanje - Marokko (Kaliningrad) | Groep B

Dinsdag 26 juni
16.00 uur: Denemarken - Frankrijk (Moskou | Olympisch Stadion) | Groep C
16.00 uur: Australië - Peru (Sotsji) | Groep C
20.00 uur: Nigeria - Argentinië (Sint-Petersburg) | Groep D
20.00 uur: IJsland - Kroatië (Rostov aan de Don) | Groep D

Woensdag 27 juni
16.00 uur: Zuid-Korea - Duitsland (Kazan) | Groep F
16.00 uur: Mexico - Zweden (Jekaterinenburg) | Groep F
20.00 uur: Servië - Brazilië (Moskou | Otkrytieje Arena) | Groep E
20.00 uur: Zwitserland - Costa Rica (Nizjni Novgorod) | Groep E

Donderdag 28 juni
16.00 uur: Japan - Polen (Wolgograd) | Groep H
16.00 uur: Senegal - Colombia (Samara) | Groep H
20.00 uur: Engeland - België (Kaliningrad) | Groep G
20.00 uur: Panama - Tunesië (Saransk) | Groep G

Zaterdag 30 juni
16.00 uur | Achtste finale '2': Winnaar groep C - nummer twee groep D (Kazan)
20.00 uur | Achtste finale '1': Winnaar groep A - nummer twee groep B (Sotsji)

Zondag 1 juli
16.00 uur | Achtste finale 3: Winnaar groep B - nummer twee groep A (Moskou | Olympisch Stadion)
20.00 uur | Achtste finale 4: Winnaar groep D - nummer twee groep C (Nizjni Novgorod)

Maandag 2 juli
16.00 uur | Achtste finale 5: Winnaar groep E - nummer twee groep F (Samara)
20.00 uur | Achtste finale 6: Winnaar groep G - nummer twee groep H (Rostov aan de Don)

Dinsdag 3 juli
16.00 uur | Achtste finale 7: Winnaar groep F - nummer twee groep E (Sint-Petersburg)
20.00 uur | Achtste finale 8: Winnaar groep H - nummer twee groep G (Moskou | Otkrytieje Arena)

Vrijdag 6 juli
16.00 uur | Kwartfinale 1: winnaar achtste finale '1' - winnaar achtste finale '2' (Nizjni Novgorod)
20.00 uur | Kwartfinale 2: winnaar achtste finale 5 - winnaar achtste finale 6 (Kazan)

Zaterdag 7 juli
16.00 uur | Kwartfinale '4': winnaar achtste finale 7 - winnaar achtste finale 8 (Sotsji)
20.00 uur | Kwartfinale '3': winnaar achtste finale 3 - winnaar achtste finale 4 (Samara)

Dinsdag 10 juli:
20.00 uur | Halve finale 1: winnaar kwartfinale 1 - winnaar kwartfinale 2 (Sint-Petersburg)

Woensdag 11 juli:
20.00 uur | Halve finale 2: winnaar kwartfinale '3' - winnaar kwartfinale '4' (Moskou | Olympisch Stadion)

Zaterdag 14 juli
16.00 uur | Plaats 3/4: verliezer halve finale 1 - verliezer halve finale 2 (Sint-Petersburg)

Zondag 15 juli
17.00 uur | FINALE: winnaar halve finale 1 - winnaar halve finale 2 (Moskou | Olympisch Stadion)